Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
центр САПР

Пошук на сайті

«Центр САПР»

Компанія з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи на ринку систем автоматизованого проектування (САПР) - є одним з провідних центрів у галузі впровадження комплексних рішень у сфері автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва на підприємствах України.

     Центр САПР є авторизованим дилером таких відомих виробників САПР як ГК АСКОН, Autodesk Inc, виробника координатно-вимірювального обладнання FARO Technologies Inc.
     Сьогоднішні потреби інженерних підрозділів сучасних підприємств не обмежуються лише CAD-системами. Тільки створення єдиного інформаційного простору, що поєднає CAD-системи, технологічні САПР, єдині для всіх підрозділів довідники, автоматизовані робочі місця нормувальників тощо, дозволить вийти підприємству на якісно новий рівень автоматизації.

 

Наш досвід - це наш фундамент, а клієнти - це наша репутація.

     Одним з пріоритетних завдань Центру САПР є надання допомоги підприємствам у проведенні комплексної автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва - створення концепції автоматизації конкретного підприємства, поставка й адаптація відповідного програмного забезпечення, впровадження систем електронного документообігу та керування інженерними даними, систем автоматизованого проектування технологій для обладнання з ЧПК.
     Поряд з поставкою програмного забезпечення Центр САПР професійно проводить навчання спеціалістів і забезпечує технічний супровід, що створює всі умови для максимально ефективного використання окремих систем та комплексу загалом. Зусилля колективу скеровані на максимальне наближення до клієнта - для цього в Україні створено мережу регіональних представництв.

 

Основні напрями діяльності в автоматизації виробництва:

  • Поставка систем класів CAD /AEC/CAE/CAM /CAPP /CAI/PDM;
  • Аудит бізнес процесів інженерних підрозділів виробництва у машино та приладо будуванні та проектних робіт у будівництві;
  • Виконання пусконалагоджувальних робіт;
  • Поставка координатно-вимірювального обладнання (з подальшою державною атестацією продукту);
  • Виконання робіт із зворотного інжинірингу;
  • Технічний супровід та навчання фахівців;