Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
центр САПР

Пошук на сайті

Підготовка технологів-програмістів, операторів верстата з ЧПК. Токарна, фрезерна обробка деталей


Програма курсу розрахована на початківців, спеціалістів з початковим досвідом роботи, випускників технічних спеціальностей.
Навчання проводиться фахівцями з великим практичним досвідом роботи і може також зацікавити досвідчених спеціалістів (додаткова програма). Навчання дає можливість освоїти процес підготовки виготовлення виробу - від створення моделі (CAD) до написання керуючої програми його оброблення на верстаті з ЧПК ( CAM).
Курс спрямований на практичне застосування набутих знань.

Контакти

 

Курс для операторів верстатів з ЧПК, технологів-програмістів містить наступне:

          • встановлення устаткування в цеху (на подушки, на фундамент, виставлення по рівню, по перпендикулярності шпинделя до стола верстата);

          • технічна підготовка устаткування до роботи;

          • підготовка вимірювальних інструментів і методи роботи з ними;

          • види металообробних інструментів і правила оснащення ними верстата;

          • технологічна підготовка устаткування, методи встановлення заготовок на верстат (лещата, трикулачковий патрон тощо);

          • знайомство з загальними принципами програмування в стандарті ISO (система координат, керування вісями, структура і формат керуючої програми, лінійна і кругова інтерполяція, G- коди, М- коди, цикли тощо);

          • вибір інструменту;

          • прив’язка інструмента в ручному режимі, корекція розмірів (ЧПК Fanuc);

          • вибір режимів різання, методи досягнення заданої шорсткості поверхні, розрахунок часу оброблення;

          • 18 факторів, що впливають на точність оброблення, шорсткість поверхні деталей;

          • розроблення моделей і креслень деталей в CAD – системі;

          • підготовка керуючої програми оброблення в САМ-системі.

Додаткова програма. Розглядаються питання:

          • розточування кулачків токарного патрона;

          • конструювання пристроїв для базування заготовок;

          • оброблення сферичних поверхонь, вибір інструментів і методи корекції відхилення від округлості, приклади обробки деталей кульових кранів високого тиску, корпусів під встановлення сферичних підшипників;

          • розточування глибоких отворів (6 D державки);

          • свердління глибоких отворів (до 30 D інструмента), особливості свердління в’язких матеріалів;

          • різьбонарізування різьбовими пластинами (мала номенклатура великих партій деталей, велика номенклатура малих партій деталей);

          • перезагострення інструменту в умовах виробництва (свердла, кінцеві фрези), вплив на подальшу роботу інструменту, необхідне оснащення й устаткування.

          • види люфтів, методи перевірки, оцінка зносу кульково-гвинтових пар.

По закінченні курсів видається відповідний сертифікат, а також , в електронному вигляді, надається інформація, від різних фірм виробників металоріжучого інструменту, про методи підбору і контролю зносу інструменту.

powermill secondary page banner 1920x200 1

Швидке і точне програмування в PowerMill Robot багатоосьової обробки за допомогою промислових роботів


CAM-система PowerMill Robot дозволяє програмувати промислові роботи із зовнішніми осями, такими як поворотний стіл або рухома основа на лінійних напрямних, так само просто, як п'ятиосьовий верстат з ЧПК. Детальна комп'ютерна 3D-симуляція дає можливість детально проаналізувати кінематику всіх ланок і виключити будь-які небажані переміщення.

3D-симуляція керуючих програм з урахуванням їх кінематичних характеристик, а також постпроцесування КП в керуючі коди ЧПК-контролера конкретного робота. Підтримується велика кількість роботів з різними кінематичними схемами від усіх основних виробників.

Чому слід обрати PowerMILL Robot?

Високошвидкісна фінішна обробка, багатоосьова обробка, виключно швидкі розрахунки і потужний редактор траєкторій руху допоможуть робити вашу роботу швидко та високоякісно.

PowerMILL Robot дозволяє програмувати роботів з зовнішніми осями, такими як поворотні столи і лінійні треки, так само легко, як ви могли б запрограмувати 5-осьовий ЧПК. Точна 3D симуляція показує, як саме ваш робот буде вести себе, що дає вам повну впевненість.

PowerMILL Robot містить ряд аналітичних інструментів, які допоможуть вам оптимізувати операції програмування робота. Проаналізуйте, як саме ваш робот буде вести себе і рухатися, і дізнайтеся про виявлені проблеми, які можуть привести до досягнення межі охоплення осі або інших особливостей.

Незалежно від типу деталей які ви виробляєте, різних застосувань ваших роботів і їх різних конфігурацій, PowerMILL Robot забезпечує повну гнучкість для задоволення широкого спектру вимог.

PowerMILL Robot виключає будь-яку необхідність програмування коду, щоб пройти через переклад на мову програмування робота. Симуляція може бути виведена безпосередньо в рідній мові для ряду роботів, в тому числі Kuka, ABB, Stäubli, Fanuc і Motoman.

PowerINSPECT

CAI-система, призначена для контролю точності з використанням КВМ різних типів і виробників


Ефективна CAI-система для контролю точності виготовленої продукції, що дозволяє порівнювати дані фактичних замірів з теоретичною CAD-моделлю.

Чому слід обрати PowerINSPECT?

CAD-моделі містять точні геометричні параметри поверхонь складних криволінійних форм і номінальні значення, що задають прості призматичні деталі. CAD-файли містять більш детальну інформацію щодо структури збираємих деталей , а також відомості про граничні відхилення, допуски і посадки. PowerINSPECT підтримує основні CAD-формати і використовує дані CAD-моделей в процесі програмування вимірювань, що прискорює і полегшує його. Використання CAD-файлу не тільки спрощує створення графічного звіту, а й підвищує ефективність виявлення зіткнень.

PowerINSPECT надає можливість програмування послідовності вимірювань в автономному режимі, значно підвищуючи продуктивність вимірювального обладнання. Користувач може вибрати об'єкти для вимірювання прямо з CAD-моделі.

PowerINSPECT дозволяє швидко і легко виконати підготовку звітів про результати вимірювань. Графічні звіти створюються одним клацанням миші. Більш докладні звіти, що містять текстову інформацію і зображення, створюються з шаблонів і автоматично заповнюються в ході вимірювального процесу.

PowerINSPECT можна використовувати з широким спектром вимірювального обладнання: портативними приладами, ручними координатно-вимірювальними машинами, КВМ з ЧПУ і на верстатах. PowerINSPECT пропонує єдине рішення для різних типів вимірювального обладнання, скорочуючи витрати на перепідготовку персоналу. Шляхом передачі даних про послідовності вимірювань з одного вимірювального пристрою на інший вдається мінімізувати складнощі, що виникають при проведенні вимірювань.

PowerINSPECT PartAligner - додатковий модуль системи PowerINSPECT для точного позиціонування деталі на верстаті з ЧПК. Використовуйте результати вимірювань для автоматизації трудомістких ручних операцій, підвищення точності позиціювання деталі і економії часу на установку деталі на верстаті.

ArtCAM

CAD/CAM - система для 3D-моделювання та виробництва художніх виробів


ArtCAM надає дизайнерам унікальні можливості з 3D-моделювання та виробництва високотехнологічних художніх виробів. Ця самостійна завершена CAD / CAM-система не вимагає наявності у користувача інженерних навичок і глибоких знань в області фрезерної обробки на верстатах з ЧПУ. Реалізовані в програмі методи створення і редагування 3D-рельєфів імітують традиційні засоби ручного скульптурного моделювання, тим самим зближуючи світ мистецтва з ефективними сучасними методами виробництва.
CAD/CAM - система ArtCAM використовується на тисячах підприємств по всьому світу для виробництва широкого спектру виробів з елементами художнього оформлення: монет, ювелірних прикрас, вивісок, покажчиків, упаковки, предметів інтер'єру, меблів, посуду, музичних інструментів, театральних декорацій та навіть крижаних скульптур.

PowerSHAPE

Конструкторсько-технологічна підготовка виробництва складних виробів


Проста та ефективна CAD - система що поєднує можливості поверхневого, твердотільного і фасетного 3D-моделювання. Дозволяє імпортувати CAD-моделі з більшості форматів САПР.

Чому слід обрати PowerSHAPE?

Ескізування в програмі PowerSHAPE легко виконується з використанням запатентованого інтелектуального курсора. Інтелектуальний курсор - швидкий, точний, надзвичайно простий у використанні засіб проектування, що підвищує продуктивність і скорочує час побудови моделей.

Моделювання поверхонь в програмі PowerSHAPE спрощується завдяки використанню унікального інструменту під назвою "Розумний моделювач поверхонь". Вам потрібно лише вибрати ескізи, а PowerSHAPE автоматично створить з них поверхню. Прості у використанні інструменти редагування дають можливість інтерактивно змінювати поверхні до отримання бажаного результату, незалежно від складності форми поверхні.

З PowerSHAPE ви зможете швидко і ефективно моделювати найскладніші форми, комбінуючи можливості ядра Parasolid ™ і прості у використанні інструменти побудови і редагування поверхонь.

PowerSHAPE дозволяє маніпулювати фасетними моделями так, як поверхнями або тілами. Створюйте складні проекти з імпортованих STL-моделей, виконуйте накладення рельєфів ArtCAM ™ безпосередньо на поверхні для створення декорованих деталей і багато іншого.

Складання деталей в PowerSHAPE здійснюється швидко і легко. За бажанням можна зберігати будь-які деталі у вашій власній бібліотеці для повторного застосування. Power-елементи автоматично створюють отвори і інші елементи, необхідні для з'єднання деталей в збірці. Також деталь можна передати на механічну обробку в САМ-систему PowerMILL.