Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
FeatureCAM

Пошук на сайті

FeatureCAM

Високоефективна CAM-система для токарної, токарно-фрезерної, фрезерної і електроерозійної обробки


Autodesk® FeatureCAM® має дуже високий ступінь автоматизації прийняття рішень, що дозволяє мінімізувати час розробки УП для верстатів з ЧПУ.

Чому слід обрати FeatureCAM?

Модуль FeatureRECOGNITION (розпізнавання елементів) - це потужний інструмент, що дозволяє полегшити і прискорити процес програмування. Поелементне програмування в FeatureCAM базується на геометричних даних CAD моделі, що істотно скорочує час підготовки виробництва. В системі є ручне, інтерактивне і повністю автоматичне розпізнавання елементів (AFR). AFR визначає всі елементи 2D, 3D, токарної, токарно / фрезерної і ерозійної обробки, включаючи навернені і пересічні.

Технологія роботи FeatureCAM побудована на базі знань, що дозволяє поєднувати автоматизований підхід з повним контролем параметрів, що задаються. Система FeatureCAM генерує траєкторії на основі елементів обробки і автоматично призначає відповідний інструмент, чорнові / чистові проходи, розраховує подачі і швидкості. При цьому користувач має можливість редагувати налаштування і параметри відповідно до вимог виробництва або конкретної технології.

Простота і зручність використання є основними принципами при розробці FeatureCAM. Графічні підказки, покрокові інструкції та пояснювальна анімація відображаються прямо в діалогах програми. Завдяки відгукам наших користувачів ми продовжуємо знаходити способи зробити наше ПО ще простіше у використанні.

Система FeatureCAM є єдиним і повноцінним рішенням для фрезерної, токарної, токарно / фрезерної і електроерозійної обробки. Всі ваші верстати можуть програмуватися в єдиному середовищі, спеціально розробленої з метою скорочення часу програмування і навчання. Вбудована 3D візуалізація, база постпроцесорів і багато інших можливостей дозволяють отримати найкращий результат за найкоротший час.

Базуючись на 20-річному досвіді САМ розробок компанії Autodesk - Delcam, FeatureCAM генерує надійні траєкторії, дозволяючи випускати деталі найвищої якості. У FeatureCAM були впроваджені алгоритми розрахунку для високошвидкісної і 5-координатної обробки з системи PowerMILL. Також в системі реалізований метод багатопотокового обробки даних, що дозволяє істотно прискорити розрахунок.