Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
PowerINSPECT

Пошук на сайті

PowerINSPECT

CAI-система, призначена для контролю точності з використанням КВМ різних типів і виробників


Ефективна CAI-система для контролю точності виготовленої продукції, що дозволяє порівнювати дані фактичних замірів з теоретичною CAD-моделлю.

Чому слід обрати PowerINSPECT?

CAD-моделі містять точні геометричні параметри поверхонь складних криволінійних форм і номінальні значення, що задають прості призматичні деталі. CAD-файли містять більш детальну інформацію щодо структури збираємих деталей , а також відомості про граничні відхилення, допуски і посадки. PowerINSPECT підтримує основні CAD-формати і використовує дані CAD-моделей в процесі програмування вимірювань, що прискорює і полегшує його. Використання CAD-файлу не тільки спрощує створення графічного звіту, а й підвищує ефективність виявлення зіткнень.

PowerINSPECT надає можливість програмування послідовності вимірювань в автономному режимі, значно підвищуючи продуктивність вимірювального обладнання. Користувач може вибрати об'єкти для вимірювання прямо з CAD-моделі.

PowerINSPECT дозволяє швидко і легко виконати підготовку звітів про результати вимірювань. Графічні звіти створюються одним клацанням миші. Більш докладні звіти, що містять текстову інформацію і зображення, створюються з шаблонів і автоматично заповнюються в ході вимірювального процесу.

PowerINSPECT можна використовувати з широким спектром вимірювального обладнання: портативними приладами, ручними координатно-вимірювальними машинами, КВМ з ЧПУ і на верстатах. PowerINSPECT пропонує єдине рішення для різних типів вимірювального обладнання, скорочуючи витрати на перепідготовку персоналу. Шляхом передачі даних про послідовності вимірювань з одного вимірювального пристрою на інший вдається мінімізувати складнощі, що виникають при проведенні вимірювань.

PowerINSPECT PartAligner - додатковий модуль системи PowerINSPECT для точного позиціонування деталі на верстаті з ЧПК. Використовуйте результати вимірювань для автоматизації трудомістких ручних операцій, підвищення точності позиціювання деталі і економії часу на установку деталі на верстаті.