Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
PowerMILL

Пошук на сайті

powermill secondary page banner 1920x200 1

Експертне рішення для програмування високошвидкісної і багатоосьвої обробки на верстатах з ЧПУ і роботів


CAM-система Autodesk® PowerMill® є експертним рішенням для програмування складних видів трьохосьової, високошвидкісної і багатоосьової обробки на верстатах з ЧПУ

Чому слід обрати PowerMILL?

Багатопоточна обробка даних PowerMILL дозволяє задіяти всю міць багатоядерного процесора, тим самим значно скоротити загальний час обчислень. PowerMILL дає можливість виконувати багато операцій у фоновому режимі, дозволяючи при цьому продовжувати створення, редагування і навіть генерацію траєкторій в активному режимі. Унікальність системи PowerMILL полягає в тому, що багатопотокова обробка процесів здійснюється і у фоновому, і в активному режимах, а значить NC файли надходять на верстати в найкоротший термін.

Ряд запатентованих високошвидкісних і багатоосьових стратегій обробки PowerMILL, таких як Vortex, Згладжування траєкторії (raceline) і трохоїда, дозволяє виконувати обробку найбільш складних деталей, при цьому скорочуючи витрачений час, зменшуючи навантаження на інструмент і створюючи більш гладкі поверхні. Незалежно від того, що ви використовуєте, 2, 3, 4, 5-осьові верстати з ЧПУ або навіть 6, 7-осьові промислові роботи, PowerMILL надає вам можливість створення високоефективних керуючих програм для вашого обладнання.

PowerMILL - світовий лідер в області розробки CAM-рішень для складної механічної обробки. Процес навчання роботи в PowerMILL досить простий для більшості працюючих в CAM-системах програмістів. Це підтверджують більше 15 000 підприємств по всьому світу, які використовують PowerMILL для 2, 3 і 5-осьовий обробки. Завдяки інтуїтивному призначеному для користувача інтерфейсу, не тільки професіонали, а й новачки можуть з легкістю освоїти PowerMILL за лічені дні. Велика мережу торгових представництв компанії Autodesk надає своїм користувачам цілодобову техпідтримку PowerMILL.

Маючи повний контроль над редагуванням траєкторії інструменту, ви можете видаляти окремі сегменти траєкторії, змінювати швидкість подачі на певних ділянках і налаштування підведень, відводів і переходів без необхідності проведення повторних обчислень.

За допомогою шаблонів ви зможете налаштовувати алгоритми роботи PowerMILL відповідно до стандартів вашого підприємства. Також у вас є можливість запускати з PowerMILL не тільки додатки, написані в VB, а й інші програми.