Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
PowerSHAPE

Пошук на сайті

PowerSHAPE

Конструкторсько-технологічна підготовка виробництва складних виробів


Проста та ефективна CAD - система що поєднує можливості поверхневого, твердотільного і фасетного 3D-моделювання. Дозволяє імпортувати CAD-моделі з більшості форматів САПР.

Чому слід обрати PowerSHAPE?

Ескізування в програмі PowerSHAPE легко виконується з використанням запатентованого інтелектуального курсора. Інтелектуальний курсор - швидкий, точний, надзвичайно простий у використанні засіб проектування, що підвищує продуктивність і скорочує час побудови моделей.

Моделювання поверхонь в програмі PowerSHAPE спрощується завдяки використанню унікального інструменту під назвою "Розумний моделювач поверхонь". Вам потрібно лише вибрати ескізи, а PowerSHAPE автоматично створить з них поверхню. Прості у використанні інструменти редагування дають можливість інтерактивно змінювати поверхні до отримання бажаного результату, незалежно від складності форми поверхні.

З PowerSHAPE ви зможете швидко і ефективно моделювати найскладніші форми, комбінуючи можливості ядра Parasolid ™ і прості у використанні інструменти побудови і редагування поверхонь.

PowerSHAPE дозволяє маніпулювати фасетними моделями так, як поверхнями або тілами. Створюйте складні проекти з імпортованих STL-моделей, виконуйте накладення рельєфів ArtCAM ™ безпосередньо на поверхні для створення декорованих деталей і багато іншого.

Складання деталей в PowerSHAPE здійснюється швидко і легко. За бажанням можна зберігати будь-які деталі у вашій власній бібліотеці для повторного застосування. Power-елементи автоматично створюють отвори і інші елементи, необхідні для з'єднання деталей в збірці. Також деталь можна передати на механічну обробку в САМ-систему PowerMILL.